Energia ułatwia życie, jednak rachunki za prąd, ogrzewanie itp. potrafią przyprawić o szybsze bicie serca (wcale nie z radości). A przecież niewiele trzeba by płacić mniej, na przykład: w czajniku grzej tyle wody ile potrzeba, wymień żarówki żarowe na energooszczędne, kończąc pracę całkowicie wyłączaj urządzenia, nie zostawiaj ich w trybie czuwania, sprawdzaj szczelność  instalacji sprężonego powietrza w Twoim warsztacie.
BIO SERVICE pokazuje drogę wyjścia z rosnącej spirali kosztów, wspierając swoich klientów w podnoszeniu efektywności energetycznej ich nieruchomości i procesów pracy oferując płatny audyt. Koszt audytu wynosi 1500 zł i płatności można też dokonać za pomocą MultiKarty – IC Premia CASH. Przewidywany termin wykonania audytu to 47 lub 50 tydzień 2018 roku.
Przebieg audytu energetycznego rozpoczyna wizytacja obiektu przez specjalistę d/s .energii. Badane są systemy ogrzewania/izolacja budynku(ubytki ciepła-ściany, okna) za pomocą kamery termowizyjnej, oświetlenia/informatyczne oraz wentylacji-klimatyzacji/instalacji sprężonego powietrza. Kamera pozwala określić miejsca ucieczki ciepła. Po wizji lokalnej dane zostają przeanalizowane. Ponadto również zostaną wskazane możliwości modernizacji i optymalizacji w odniesieniu do potencjału oszczędnościowego i kosztów. W wyniku analizy powstanie szczegółowy raport z konkretnymi propozycjami rozwiązań. W ramach prognoz określane jest optymalne zużycie energii w badanych nieruchomościach. W ten sposób można wyprzedzająco określić wysokość przyszłego zużycia energii przy planowanych inwestycjach.
W każdej chwili można porównać stan: powinno być/jest.

Oferowane korzyści:

1. Niewielkie inwestycje, które szybko zwrócą się;
2. Bezpośrednie oszczędności kosztów energii;
3. Malejąca zależność od dostawców energii;
4. Stała opieka ekspertów;
5. Szybko osiągalna osoba kontaktowa.

Gazeta motofocus.pl napisała artykuł o przebiegu audytu energetycznego i jego korzyściach. Na koniec artykułu również zamieszczone są szczegółowe wyniki przeprowadzonych w 2015 roku audytów, które potwierdzają możliwości osiągniętych oszczędności w warsztatach. Jednakże pamiętajmy, że każdy warsztat jest inny i audyt jest przeprowadzany indywidualnie, a zatem wyniki mogą się różnić.
Zachęcamy do przeczytania  artykułu
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapisania się poprzez formularz zgłoszeniowy. Dane wymagane do wypełnienia formularza to: nazwa firmy, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, adres e-mail, adres firmy, nr Klienta Inter Cars, przedstawienie kosztu energii elektrycznej oraz kosztu ogrzewania – za rok 2015, 2016 i za 6 m-cy 2017 osobno - warunek konieczny, rodzaj używanego paliwa, powierzchnia i wiek budynku, informacja dotycząca własności budynku (prywatny czy wynajmowany) oraz wyposażenia w postaci serwera i klimatyzacji.

Zachęcamy do wypełnienia formularza i wzięcia udziału w audycie energetycznym.