Zarabiaj na akumulatorach, pamiętając o środowisku

2022-06-30
Praktycznie każdy samochód, który trafi do Twojego warsztatu jest wyposażony w akumulator. Poznaj z Inter Cars tajemnice tego urządzenia i zaoferuj swoim klientom profesjonalne usługi. Jeśli wykonujesz je w niewielkim zakresie lub w ogóle nie masz ich w swojej ofercie, nowa kampania AKUMULATORium pomoże Ci ją poszerzyć.

AKUMULATORium to akcja, której celem jest wsparcie warsztatów w rozwoju usług akumulatorowych oraz w zdobyciu dla nich nowych klientów. Jej partnerami są Bosch, Exide oraz Varta. W ramach kampanii uruchomiona została specjalna strona internetowa AKUMULATORium, będąca kompendium wiedzy na temat akumulatorów, ich diagnostyki oraz utylizacji, a także promocji na ich zakup w Inter Cars.

AKUMULATORium - zostań ekspertem i zarabiaj cały rok

Zdobądź klientów na swoje usługi

Każdy akumulator prędzej czy później będzie wymagał wymiany. Nawet najlepiej traktowana bateria w naturalny sposób się zużywa i przestaje spełniać swoje funkcje w pojeździe. Ważne jest, aby uświadomić kierowcom, że takiego zabiegu mogą oni dokonać w Twoim serwisie. Wystarczy krótki komunikat o tym, że warsztat oferuje taką usługę.

Przekaż akumulator po wymianie do skupu Bio Service

Kiedy klient pojawi się w Twoim serwisie Warto również pamiętać o tym, że wymiana akumulatora to dobra okazja, by zaoferować dodatkowe usługi, jak np. kontrola układu ładowania, wymiana płynów eksploatacyjnych lub serwis klimatyzacji.

Z drugiej strony natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas wykonywania innej usługi sprawdzić stan akumulatora klienta. Mając wynik takiego testu, można zaproponować kierowcy wymianę, jeśli jest ona uzasadniona.

DIAGNOSTYKA AKUMULATORA – WYPOSAŻENIE WARSZTATU

Nawet jednak jeśli urządzenie jest w dobrym stanie, warto o tym wspomnieć podczas odbioru samochodu przez właściciela. Dzięki temu kierowca doceni fachowość i kompleksową obsługę. Pamiętając o tym, z większym prawdopodobieństwem wróci tutaj, kiedy akumulator będzie już musiał być wymieniony.

Nie czekaj na sezon

Usługi akumulatorowe mogą przynosić zyski przez cały rok. Szczególnie przy proaktywnym podejściu do tego obszaru przez właściciela i pracowników warsztatu.

Zostań akumulatorowym ekspertem z Inter Cars i przedstaw swoim klientom profesjonalną ofertę w tym obszarze.

Wiadomości IC - poznaj Bio Service!
2022-06-24
Informacje środowiskowe w Wiadomościach IC
Informacje środowiskowe w Wiadomościach IC
Bio Service wyjaśnia zawiłości BDO
2022-05-12
Wygodnie spełniaj wymogi środowiskowe
Wygodnie spełniaj wymogi środowiskowe
2022-04-29
Korzyść dla Twojego warsztatu i dla środowiska – obejrzyj film
Korzyść dla Twojego warsztatu i dla środowiska – obejrzyj film
2022-04-14
Daj się poznać jako EkoWarsztat!
Daj się poznać jako EkoWarsztat!
Skup akmulatorów - cena za kg
2022-03-28
Skup akumulatorów oraz tarcz i bębnów hamulcowych – aktualne ceny
Skup akumulatorów oraz tarcz i bębnów hamulcowych – aktualne ceny