Wygodniejszy dostęp do platformy Bio Service

2022-12-20
20 grudnia 2022 roku został zmieniony sposób logowania i rejestracji na platformie Bio Service. Dostęp do serwisu będzie od tego dnia wygodniejszy.
Formularz rejestracyjny Bio Service
Formularz rejestracyjny Bio Service

Bio Service to platforma online przeznaczona do zarządzania gospodarką odpadami w firmie. Za jej pomocą firmy mogą zlecać odbiór odpadów oraz korzystać z usług związanych z obsługą administracyjną tego obszaru (w tym np. przygotowania corocznych raportów lub prowadzenia ewidencji odpadów BDO).

Rejestracja na platformie Bio Service

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Bio Service, wystarczy zaledwie kilka kliknięć. Pierwszym z nich jest uzupełnienie formularza rejestracyjnego. Należy go wypełnić i wybrać przycisk „Zarejestruj się”. Od razu po rejestracji można przekazać do skupu akumulatory oraz tarcze i bębny hamulcowe oraz zlecić odbiór zużytych opon. Odpady zostaną odebrane bezpośrednio ze wskazanego miejsca.

W ciągu dwóch tygodni od rejestracji z nowym użytkownikiem skontaktuje się operator logistyczny przypisany do danego regionu. Po podpisaniu z nim umowy na platformie pojawi się możliwość zlecenia odbioru pozostałych odpadów warsztatowych, w tym odpadów niebezpiecznych.

Szybsza, wygodniejsza rejestracja

Jeśli jesteś klientem Inter Cars, wypełnienie formularza rejestracyjnego jest od grudnia 2022 roku jeszcze łatwiejsze – warunkiem jest użycie do rejestracji adresu e-mail, używanego jako główny login przypisany do konta klienta Inter Cars. Po jego podaniu wystarczy wpisać NIP firmy. Na jego podstawie system automatycznie uzupełni pozostałe dane dotyczące firmy. Wtedy wystarczy tylko je potwierdzić, klikając odpowiedni przycisk.

Co się zmienia dla obecnych użytkowników?

Obecni użytkownicy nie muszą podejmować żadnych kroków. Do swojego konta będą logować się za pomocą tego samego adresu e-mail oraz hasła. Nie zmieni się również interfejs wewnątrz platformy. W przyszłości natomiast ta techniczna zmiana umożliwi podjęcie działań, mających na celu głębsze zintegrowanie usług oferowanych przez Inter Cars.


Ważne!

Klienci, którzy mają przypisane do jednego adresu e-mail więcej niż jedno konto, podczas pierwszego logowania SSO otrzymają prośbę o wybór numeru klienta. Aby zachować w jednym miejscu historię zleceń i odbiorów w Bio Service, muszą wybrać numer konto z numerem płatnika. W przeciwnym razie system stworzy im na platformie Bio Service nowe konto.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących funkcjonalności platformy lub ewentualnych problemów pojawiających się podczas logowania lub korzystania z niej, specjaliści Bio Service pozostają do dyspozycji pod adresem e-mail bio-service@bio-service.pl oraz numerem telefonu (22) 714 17 98.

Czytaj także: 

Utylizacja opon - co zrobić ze starymi oponami?

Skup akumulatorów - sprawdź cenę złomu w Bio Service!

Magazyn Wiadomości Inter Cars – rozwijaj z nami swój biznes

Teraz płatności w Inter Cars e-Catalog są wygodniejsze2023-02-02
Katalog odpadów – kody odpadów wykorzystywane w ewidencji BDO
Katalog odpadów – kody odpadów wykorzystywane w ewidencji BDO
28 lutego - raport dla warsztatów serwisujących pojazdy z klimatyzacją
2023-01-30
Sprawozdanie w zakresie F-GAZÓW i SZWO do BDS
Sprawozdanie w zakresie F-GAZÓW i SZWO do BDS
Raport KOBiZE – lakierowanie, spawanie, użytkowanie auta służbowego
2023-01-24
Raport KOBiZE – do kiedy i jak złożyć?
Raport KOBiZE – do kiedy i jak złożyć?
Kalendarz w warsztacie - terminy sprawozdań środowiskowych
2023-01-05
Sprawdź terminy sprawozdań środowiskowych i raportów dot. ochrony środowiska
Sprawdź terminy sprawozdań środowiskowych i raportów dot. ochrony środowiska
Świąteczne życzenia od Bio Service
2022-12-23
Świąteczne życzenia od Bio Service i Inter Cars
Świąteczne życzenia od Bio Service i Inter Cars